Milí návštěvníci,

Od roku 2007 mám za sebou přes 500 koncertů a představení nejen v České republice ale také v Belgii, Francii, Itálii, Litvě, Německu, Polsku, Rakousku, Slovensku a Španělsku. Níže naleznete koncerty, na kterých jsem vystoupil anebo vystoupím. Těším se na setkání. 

 

2022

12. – 14. 8. Mezilesí u Pelhřimova – Kurz zpěvu III. – „Jak správně postavit základy pěvecké techniky“ Metodou Vokalsystem bylo proškoleno na 1000 klientů s vynikajícími referencemi. Určeno všem, kteří používají zpěv ke své profesi – učitelé MŠ, ZŠ, ZUŠ, SŠ a VŠ a také pro amatérské a profesionální zpěváky. Více na www.vokalystem.cz

3. – 5. 8. Mezilesí u Pelhřimova – Kurz zpěvu II. – „Jak správně postavit základy pěvecké techniky“ Metodou Vokalsystem bylo proškoleno na 1000 klientů s vynikajícími referencemi. Určeno všem, kteří používají zpěv ke své profesi – učitelé MŠ, ZŠ, ZUŠ, SŠ a VŠ a také pro amatérské a profesionální zpěváky. Více na www.vokalystem.cz

29. – 31. 7. Mezilesí u Pelhřimova – Kurz zpěvu I. – „Jak správně postavit základy pěvecké techniky“ Metodou Vokalsystem bylo proškoleno na 1000 klientů s vynikajícími referencemi. Určeno všem, kteří používají zpěv ke své profesi – učitelé MŠ, ZŠ, ZUŠ, SŠ a VŠ a také pro amatérské a profesionální zpěváky. Více na www.vokalystem.cz

20. – 21. 7. Praha (Žofín)  – Konference WASBE /Májovák/

13. – 17. 7. Schladming/Rakousko – Turné /Májovák/

15. 6.  – 29. 6. Ostrava – NODO (Ostravská banda)

11. 6. Karviná (Open-air) Dny Karviné /Májovák/

1. 5. Ostrava – 16:00h (Trojhalí Karolina) – Svěcení jara /Májovák a Moravskoslezská Sinfonietta/

9. 1. Frýdek-Místek (Kostel sv. Jana a Pavla) J. J. Ryba: Missa Pastoralis /Musica Templi/

2. 1. Karviná – 16.00h (Městský dům kultury) Novoroční koncert  /Májovák/

 

2021 (13 koncertů)

3. 12. Ostrava – 19:00h (Důl Michal) – Hudební současnost

 16. 11. Praha (DOX) – Zásadní Lang /Ostravská banda a Pražská komorní filharmonie/

16. – 26. 8. Ostrava – 18.00h (Trojhalí Karolina) – Ostravské dny nové hudby /Ostravská banda/

25. 8. Ostrava (Dům kultury) – Sváděla basa pikolu  – J. Ž. Muchová (aranžmá) /Janáčkova filharmonie Ostrava/

3. – 15. 8. Hessensko/Německo – Operní turné /Virtuosi Brunenses/

3. 7. Karviná (Mětský dům kultury) Filmové nocturno /Májovák/

18. 6. Havířov (Šumbark) Open-air koncert u Oldřišky Honsové /Javorové trio ZUŠ/

3. 7. Karviná (Letní kino) Filmový koncert /Májovák/

 

2020 (3 koncerty)

1. 12. Ostrava (Radnice Slezské Ostravy) Festival Hudební Současnost Ostrava – M. Báchorek: Kontrasty pro fagot a akordeon /spoluúčinkuje Marcela Kysová – bajan/

23. 8. Ostrava – 19.00h (Trojhalí Karolina) Koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

1. 1. Karviná – 16.00h (Městský dům kultury) Novoroční koncert  /Májovák/

 

2019 (26 koncertů)

17. 12. Havířov – 18.00h (Evangelický kostel) Adventní koncert / ZUŠ B. Martinů/

15. 12. Drahotuše – 17.00h (kostel sv. Vavřince) Adventní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

13. 12. Karviná – 17.00h (Regionální knihovna) Vánoční koncert

8. 12. Hodslavice – 16.00h (Evangelický kostel) Adventní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

30. 11. Řepiště – 16.00h Vánoční jarmark /Javorové kvarteto/

5. 11. Praha – 19.00h (DOX) Zásadní Xenakis /ONO a Ostravská banda/

3. 11. Karviná – 16.00h (Kostel sv. Petra z Alcantary) Dušičkový koncert /Májovák/

25. – 30. 8. Ostrava (Trojhalí Karolina) Ostravské dny nové hudby /Ostrava New Orchestra a Ostravská banda/

10. 8. Ostrava – 9.00h (Trojhalí Karolina) Natáčení snímku k symfonii č. 8. Gustava Mahlera /Moravskoslezská Sinfonietta/

1. 8. Frýdek-Místek – 14.30h (Bazilika Navštívení Panny Marie) Koncert s Miroslavem Maňouškem – varhany

21. 7. Praha – 19.00h (Obecní dům)  Koncert filmové a korejské hudby /Jinju Dabyot Symphony Youth Orchestra/

19. 7. Katowice/Polsko – 19.00h Koncert filmové a korejské hudby /Jinju Dabyot Symphony Youth Orchestra/

18. 7. Toruń/Polsko – 19.00h Koncert filmové a korejské hudby /Jinju Dabyot Symphony Youth Orchestra/

5. 7. Besana Brianza/Itálie – 21.00h Koncert v rámci turné /Májovák/

16. 6 Řepiště – 19.00h (Open-air) Letní koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

29. 5. Havířov – 17.00h (Kulturní dům Petra Bezruče) Májový koncert a Taneční akademie /ZUŠ B. Martinů/

12. 5. Ostrava – 16.00h (Landek Park) Koncert v obrazech /Májovák/

5. 5.  Kirchheimbolanden/Německo – 17.00h (Kostel sv. Petra) Výjezdní koncert žáků /ZUŠ B. Martinů Havířov/

15. 4. Havířov – 17.00h (Sál Základní umělecké školy) Koncert žáků a studentů J. Soukupa a M. Tomaly

27. 3. Havířov – 18.00h (Kulturní dům Radost) Den učitelů Moravskoslezského kraje /ZUŠ B. Martinů Havířov/

3. 3. Řepiště – 15.00h (Kostel sv. Michaela) Benefiční koncert /spoluúčinkuje Oldřiška Honsová – zpěv/

28. 2. Ostrava – 18.00h (Gong) Sportovec roku /ZUŠ B. Martinů Havířov a Moravskoslezská Sinfonietta/

23. 2. Řepiště – 16.30h (Sál Společenského domu) Muzikantské veselí /Moravskoslezská Sinfonietta/

7. 1. Havířov – 17.00h (Výstavní síň W. Wünsche) Výstava ak. malíře Martina Pawery a jeho žáků

4. 1. Ostrava – 17.00h (Kostel Panny Marie Královny) Novoroční koncert /ZUŠ E. Runda Ostrava/

1. 1. Weiden/Německo – 18.00h (Max-Reger-Halle) Novoroční koncert /Virtuosi Brunenses/

 

2018 (15 koncertů)

17. 12. Havířov – 18. 00h (Kostel sv. Anny) Adventní koncert ZUŠ B. Martinů – Havířov

9. 12. Frýdek-Místek – 15.00h (OC Frýda) Adventní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

4. 11. Karviná – 16.00h (Kostel sv. Petra z Alcantary) Dušičkový koncert – premiéra Martyrium Trium Sanctarum /Májovák a Chorus Ostrava/

28. 10. Karviná – 16.00h (Sál Slezské univerzity) Koncert u příležitosti 100 let republiky  /Májovák/

21. 8 – 25. 8. Torrevieja/Španělsko – Turné  /Májovák/

26. 6. Ostrava – 19.00h (Divadlo A. Dvořáka) S. Sciarrino: Luci mie traditrici /Ostravská banda/

22. 6. Frankfurt/Německo – 18.00h (kostel sv. Kateřiny) L. Janáček: Věčné evangelium

17. 6 Řepiště – 19.00h (Open-air) Letní koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

8. 6. Karviná – 21.00h (Masarykovo náměstí) Muzikálový koncert /Májovák/

29. 5. Opava – 18.00 (Kostel sv. Ducha) Absolventský koncert A. Harasimové a D. Poledňáka /Symfonický orchestr CKO/

24. 5. Havířov – 15.00h  (OC Elan) ZUŠ Open /ZUŠ B. Martinů/

23. 5. Havířov – 17.00h (Kulturní dům Petra Bezruče) Májový koncert /ZUŠ B. Martinů/

8. 5. Ostrava (Dům kultury) Slavnostní koncert k 110. výročí orchestru /Májovák/

21. 1. Řepiště –  16.00h (kostel sv. archanděla Michaela) Novoroční koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

1. 1. Karviná – 15.30h (Městský dům kultury) Novoroční koncert  /Májovák/

 

2017 (23 koncertů)

20. 12. Opava 18.00h (kostel Nanebevzetí Panny Marie) Adventní koncert Církevní konzervatoře Opava /Symfonický orchestr CKO/

14. 12. Opava 18.00h (Konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie) Adventní koncert Církevní konzervatoře Opava /Symfonický orchestr CKO/

12. 12. Havířov 18. 00h (Kostel sv. Anny) Adventní koncert ZUŠ B. Martinů – Havířov

5. 12. Havířov – 17.00h (Kulturní dům Radost) Mikulášský koncert ZUŠ B. Martinů – Havířov

31.10 – 5. 11. Mažeikiai/Litva – Zájezd s orchestrem ZUŠ B. Martinů – Havířov

9. 9. Karviná  – 15.00h (Důl Barbora) Koncert /Májovák/

20. 8. – 2. 9. Ostrava (Trojhalí Karolina) Ostravské dny /Ostravská banda a Ostrava New Orchestra/

6. 7. Krakow/Polsko – 20.00h (Kościół św. Katarzyny)  13. Festiwal Muzyki Polskiej /Janáčkova filharmonie Ostrava/

24. 6 Baška – 19.00h (Open-air) Letní koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

18. 6 Řepiště – 19.00h (Open-air) Letní koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

9. 6. Havířov – 19.00h (Kostel sv. Anny) Noc kostelů. /ZUŠ B. Martinů Havířov/

30. 5. Ostrava – 11.00h (Janáčkova konzervatoř) Talenty regionu /spoluúčinkuje Jan Čurda – fagot/

24. 5. Havířov – 18.00h (Kulturní dům Petra Bezruče) Koncert souborů ZUŠ B. Martinů Havířov

8. 5. Paskov – 16.00h (Kostel sv. Vavřince) Galakoncert u příležitosti 750 let výročí města. L. van Beethoven: 9. symfonie  /Moravskoslezská Sinfonietta a Chorus Ostrava/

15. 4. Ostrava – 16.00h (Landek Park) Velikonoční koncert /Májovák/

12. 4. Havířov – 17.00h (Sál Základní umělecké školy) Třídní koncert 

7. 4. Karviná – 17.30h (Regionální knihovna) Jarní koncert /spoluúčinkuje Kateřina Havránková – harfa, Oldřiška Honsová – zpěv, klavír/

2. 4. Řepiště – 17.00h (Hala) Talent kvete na jaře /Moravskoslezská Sinfonietta/

15.2 – 16.2 Brusel/Belgie (Královská konzervatoř) Masterclass

31. 1. Havířov – 18.00 (Sál ZUŠ) Třídní koncert 

22. 1. Řepiště – 16.00h (Hala) Novoroční koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

12. 1. Šenov – 18.00 (Sál Základní umělecké školy) Novoroční koncert 

1. 1. Karviná – 16.00h (Městský dům kultury) Novoroční koncert, J. Fučík: Concertino pro fagot /Májovák/

 

2016 (27 koncertů)

13. 12. Havířov – 18.00h (Kostel sv. Anny)  Adventní koncert /ZUŠ B. Martinů Havířov/

6. 12. Havířov (Kulturní dům Radost) Mikulášský koncert /ZUŠ B. Martinů Havířov/

3. 12 Malenovice (Vánoční trhy) Adventní koncert dětského sboru Rosnička

20. 11. Praha  – 20.00h (Divadlo Archa) Koncert /Ostravská banda/

16. 11. Havířov – 17.00h (Kulturní dům Petra Bezruče) Výročí 60 let ZUŠ B. Martinů Havířov

13. 11. Praha 14.00 a 16.00h (Rudolfinum – Dvořákova síň)  Předmikulášská v Rudolfinu /Česká filharmonie/

3. 11. Ostrava – 17.00h (Výtvarné centrum Chagall) Vernisáž /spoluúčinkuje Denisa Kutmonová – flétna/

30. 10.  Karviná – 16.00h (Kostel sv. Petra z Alkantary)  Dušičkový koncert /Májovák a Sbor přátel zpěvu Karviná/

3.10, 4.10, 7.10 Praha (Rudolfinum – Dvořákova síň) Čtyři kroky: B. Smetana – Má Vlast, Čí je má vlast? A co je česká hudba? /Česká studentská filharmonie/, Petr Kadlec – moderátor, Marko Ivanović – dirigent

9. 7.  Praha (Waldštejnská zahrada) Konference WASBE, J. Fučík: Concertino pro fagot /Májovák/

21. 6. – 27. 6. Německo a Francie  – Turné Májovák/

19. 6. Řepiště – 20.00h (Open-air) Koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

11. 6. Karviná (Masarykovo náměstí) Koncert filmové hudby  /Májovák/

15. 5. Havířov (Don Bosco) Májový koncert /spoluúčinkuje Oldřiška Honsová/

1. 5. Karviná (Lázně Darkov) Májový koncert /Májovák/

24. 4. Ostrava – Landek Koncert symfonického dechového orchestru MÁJOVÁK k jubileu slavných českých skladatelů. J. Fučík: Concertino pro fagot /diriguje pplk. Jaroslav Šíp/

20. 4., 21. 4., 22.4, Praha – 10.00h (Rudolfinum – Dvořákova síň) premiéra ČTYŘI KROKY DO NOVÉHO SVĚTA Igor Stravinskij: Svěcení jara Česká studentská filharmonie, Petr Kadlec moderátor, Marko Ivanović dirigent

2. 4. Řepiště – 17. 00h (Hala) Aprílový koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

23. 3. Karviná – 17.30h (Regionální knihovna Karviná – středisko hudby a umění) Jarní koncert /spoluúčinkuje O. Honsová, L. Pajurková, L. Mariaš a A. Starý/

1. 3. Bratislava/Slovensko – 18.00h (Vysoká škola múzických umění) Diplomový koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

24. 1. Řepiště – 17. 00h (Hala) Novoroční koncert  /Moravskoslezská Sinfonietta/

10. 1. Paskov – 16.00h (Kostel sv. Vavřince)  Novoroční galakoncert

9. 1. Horní Bludovice – 16.30h (Kaple sv. Jana Nepomuckého)  Novoroční koncert /spoluúčinkuje Oldřiška Honsová/

 

2015 (13 koncertů)

19. 12. Paskov – 14.00h (Kostel sv. Vavřince)  J. J. Ryba: Česká mše vánoční /Moravskoslezská Sinfonietta/

15. 12. Havířov – 18.00h (Kostel sv. Anny)  Adventní koncert /ZUŠ B. Martinů/

1. 12. Havířov – 17.00h (Galerie ZUŠ B. Martinů) Vernisáž

12. 11. Havířov – 18.00h (Kulturní dům Radost) Koncert učitelů /ZUŠ B. Martinů/

6. 11. Ostrava  17.30h (Bohumín)  Don Giovanni /spoluúčinkuje Oldřiška Honsová/

28. 10 – 2. 11. Brusel/Belgie, 13.30h (Královská konzervatoř) A. Vivaldi, M. Arnold, A. Jolivet

24. 9. Ostrava 17.00h (Galerie Mlejn)  E. Bozza – Duo pro flétnu a fagot /spoluúčinkuje Denisa Kutmonová/

27. 6. Frenštát pod Radhoštěm (Open-air) Večer filmové hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

21. 6. Řepiště (Open-air) Letní koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

19. 4. Paskov (Kostel. sv. Vavřince) W. A. Mozart: Requiem /Moravskoslezská Sinfonietta/

29. 3. Řepiště (Hala) Jarní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

23. – 24. Vídeň/Rakousko (Musikverein) Turné /Symfonický orchestr Hama – Japonsko/

25. 1. Řepiště (Hala) Novoroční koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

1. 1. Karviná (Městský kulturní dům) Novoroční koncert /Májovák/

 

2014 (20 koncertů)

28. 12. Sedlnice (Kostel sv. Michaela) Vánoční koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

20. 12. Paskov (Kostel sv. Vavřince) J. J. Ryba: Česká mše vánoční /Moravskoslezská Sinfonietta/

16. 12. Horní Bludovice (Kaple sv. Jana Nepomuckého) Adventní koncert /spoluúčinkuje Oldřiška Honsová/

15. 12. Karviná (Regionální knihovna) Vánoční koncert

30. 11. Prostějov (Sál Českobratrské církve evangelické ) Adventní konert – Hudbou proti zapomění /Moravskoslezská Sinfonietta/

20. 10. Bratislava – Slovensko (Sál Vysoké školy múzických umění) Festival Orfeus „Kardoš re-born“

24. 9. Ostrava (Divadlo A. Dvořáka) Pocta Cunninghamovi /Ostravská banda/

22. 6. Řepiště (Open-air) Letní koncert filmové a populární hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

18. 5. Ostrava (Důl Michal) Koncert /Májovák/

15. 5. Ostrava (Dům kultury) Velká symfonie smuteční a triumfální /Janáčkova filharmonie Ostrava/

1. 5. Karviná (Lázně Darkov) Festival Máj nad Olzou /Májovák/

23. 4. Ostrava (Kostel Panny Marie Královny) Velikonoční koncert /Symfonický orchestr FU OU/

10. a 11. 4. Ostrava (Dům kultury) I. Stravinskij: Svěcení jara /Janáčkova filharmonie Ostrava/

30. 3. Řepiště (Hala) Jarní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

25. 3. Ostrava (Aula FU OU) Bakalářský koncert /spoluúčikuje Miroslava Hrubá a Vladimír Grela/

6. 2. Brusel/Belgie (Komorní sál Královské konzervatoře) Recitál

23. a 26. 1. Brusel/Belgie (Sál Královské konzervatoře) G. Holst: Planety, J. Williams: Star Wars /Symfonický orchestr Královské konzervatoře/

12. 1. Brusel/Belgie,  J. J. Ryba – Česká mše vánoční

 

2013 (22 koncertů)

31. 12. Roztock/Německo (Nikolaikirche) L. van Beethoven: 9. Symfonie a Opera gala

14. 12. Brusel/Belgie (Evropská rada) J. J. Ryba – Česká mše vánoční

1. 12. Overpelt/Belgie, M. Ravel: Španělská rhapsodie /Symphonia Assai/

28. 11. Brusel/Belgie, M. Ravel: Španělská rhapsodie /Symphonia Assai/

15. 11. Leuven/Belgie, J. van Nuffel: Super Flumina Babylonis, In Convertendo Dominus /Symfonický orchestr Lemmensinstituut/

14. 11. Leuven/Belgie, J. van Nuffel: Super Flumina Babylonis, In Convertendo Dominus /Symfonický orchestr Lemmensinstituut/

13. 11. Dendermonde/Belgie, J. van Nuffel: Super Flumina Babylonis, In Convertendo Dominus /Symfonický orchestr Lemmensinstituut/

2. 11. Karviná (Kostel sv. Petra z Alkantary) Dušičkový koncert /Májovák/

12. 9. Ostrava (OC Nová Karolina) Flashmob /Moravskoslezská Sinfonietta/

28. – 30. 8. Ostrava (Dům kultury) Ostravské dny nové hudby /Ostravská banda/

12. 6. Ostrava (Dům kultury) dirigentské kurzy /Janáčkova filharmonie Ostrava/

23. 6. Řepiště (Hala) Letní koncert filmové hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

15. 6. Karviná (Masarykovo náměstí) Dny Karviné, C. Orff: Carmina Burana /Májovák/

7. 6. Ostrava (Dům kultury) Zahájení soutěže velkých dechových orchestrů, C. Orff: Carmina Burana /Májovák/

14. 3. Ostrava (Velvyslanectví Ruské federace) P. I. Čajkovskij: Slavnostní předehra 1812 /Májovák/

10. 4. Ostrava (Kostel Panny Marie Královny) Velikonoční koncert – F. Mendelssohn – Bartholdy: Hebridy,  S. Prokofiev: Symfonie č. 1 /Symfonický orchestr FU OU/

30. 3. Řepiště (Hala) Jarní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

27. 3. Hamburg/Německo, C. Orff: Carmina Burana, L. van Beethoven: 9. Symfonie

11. a 13. 2. Ostrava (Dům kultury) G. Puccini: Gianni Schicchi /Symfonický orchestr FU OU/

13. 1. Řepiště (Hala) Novoroční koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

1. 1. Roztock/Německo (Nikolaikirche) L. van Beethoven: 9. Symfonie

 

2012 (22 koncertů)

27. 12. Šenov (Kostel Prozřetelnosti Boží) Koncert /spoluúčinkuje Denisa Kutmonová – flétna/

24. a 25. 12. Ostrava (Kostel Panny Marie Královny) J. Pavlica: Missa Brevis

15. 12. Paskov (Kostel sv. Vavřince) J. J. Ryba: Česká mše vánoční /Moravskoslezská Sinfonietta/

2. 12. Ostrava – Radvanice (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie) Adventní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

28. 11. Vsetín (Kulturní dům) Osloboděná slibka – folklorní opera

11. 11. Vsetín (Kulturní dům) Osloboděná slibka – folklorní opera

10. 11. Frýdek-Místek (Kulturní dům) Z melodie do melodie /Symfonický orchestr F-M/

6. 10. Ostrava (Dům kultury města Ostravy) Koncert bez bariér /Moravskoslezská Sinfonietta/

31. 8. Nová Bělá (Open-air) Operní galavečer /Moravskoslezská Sinfonietta/

26. 6. Ostrava (Divadlo A. Dvořáka) S. Schiarrino: La porta delle legge /Ostravská banda/

18. 6. Ostrava (Aula FU OU) Polorecitál Jiřího Ovečky

9. 6. Řepiště (Hala) Letní koncert filmové hudby /Moravskoslezská Sinfonietta/

21. 5. Ostrava (Aula FU OU) Polorecitál

16. 5. Karviná (Masarykovo náměstí) Dny Karviné /Májovák/

13. 5. Letovice – Koncert /Májovák/

11. 5. Ostrava (Aula FU OU) Polorecitál Tatiany Pituchové

1. 5. Karviná – Májový koncert /Májovák/

17. 4. Katowice/Polsko (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego) Koncert /Symfonický orchestr FU OU/

16. 4. Ostrava – Velikonoční koncert /Symfonický orchestr FU OU/

31. 3. Řepiště (Sportovní hala) Jarní koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

15. 1. Řepiště (Sportovní hala) Novoroční koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

1. 1. Karviná (Městský dům kultury) Novoroční koncert /Májovák/

 

2011 (17 koncerů)

26. 12. Řepiště (kostel sv. Michaela) Svatoštěpánský koncert /Svatomichaelský smíšený pěvecký sbor a Moravskoslezská Sinfonietta/

10. 12. Vrchlabí (Divadelní klub) Adventní koncert – Zuzana Havlová (sólo) /Moravskoslezská Sinfonietta/

3. 12. Řepiště (Hala) Ples  /Moravskoslezská Sinfonietta/

30. 11. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Operetní melodie /Dechová harmonie/

22. 10. Ostrava (Dům kultury města Ostravy) Soutěž velkých dechových orchestrů /Májovák/

8. 10. Řepiště (Kostel sv. Michaela) Výroční koncert /Svatomichaelský smíšený pěvecký sbor/

5. 10. Ostrava – 20 let Ostravské univerzity /Symfonický orchestr FU OU/

28. 9. Karviná – Koncert pro OKD /Májovák/

22. 6. Francie (La Croix-Valmer) Turné /Májovák/

12. 6. Řepiště (Open-air) Zahajovací koncert /Moravskoslezská Sinfonietta/

11. 6. Ostrava (Slezskoostravský hrad) Koncert k závěru školního roku Janáčkovy konzervatoře /Dechová harmonie/

30. 4. Karviná – Koncert /Májovák/

13. 4. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Fagotové trienále

15. 3. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Absolventský koncert Jana Soukupa a Elišky Ochmanové

23. 2. Klimkovice (Sanatorium) Koncert

8. 1. Praha – Koncert /Májovák/

Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Novoroční koncert /symfonický orchestr JKO/

 

2010 (13 koncertů)

27. 11. Šternberk (Hala) Společný koncert s Harmonií Šternberk /Májovák/

2. 11. Hradec Králové  20:00h (sál Filharmonie HK) Hudební fórum – Zahajovací koncert /Filharmonie Hradec Králové/

14. 10. Vidnava – Soutěž komorních souborů /Javorové kvarteto JKO/

2. 10. Ostrava – Svatováclavský festival /Májovák/

4. 9. Karviná (Lázně Darkov) Hornické slavnosti  /Májovák/

16. 6. Ostrava (Slezskoostravský hrad) Koncert k závěru školního roku Janáčkovy konzervatoře /Dechová harmonie/

27. 5. Hradec Králové  19:30h (sál Filharmonie HK) W. A. Mozart: Koncert pro dva klavíry, G. Mahler: 9. Symfonie /Filharmonie Hradec Králové/

22. 5. Písek (Open-air)  21:00h, C. Orff: Carmina Burana /Filharmonie Hradec Králové/

3. 5. Karviná (Městský dům kultury) J. Fučík: Starý Bručoun /Májovák/

9. 4. Praha 19:30h (Kongresové centrum ČNB) Absolventský koncert Daniela Prokeše /Filharmonie Hradec Králové/

9. 2. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Koncert u příležitosti výročí 20 let orchestru /Dechová harmonie/

16. 1. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) „A tuhle znáte?“ /Dechová harmonie/

1. 1. Karviná (Městský dům kultury) Novoroční koncert /Májovák/

 

2009 (7 koncertů)

Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Koncert s absolventy /Symfonický orchestr JKO/

Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Koncert – B. Martinů: Sinfonietta La Jolla /Symfonický orchestr JKO/

27. 11. Karviná (Městský dům kultury) Koncert talentovaných žáků ZUŠ Bedřicha Smetany /Májovák/

13. 6. Ostrava (Slezskoostravský hrad) Koncert k závěru školního roku Janáčkovy konzervatoře /Dechová harmonie/

25. 4. Karviná (Městský dům kultury) Společný koncert s Moravia brass band /Májovák/

11. 2. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Bernstein a Gershwin /Dechová harmonie/

1. 1. Karviná (Městský dům kultury) Novoroční koncert /Májovák/

 

2008 (5 koncertů)

5. – 13. 8. Macerata/Itálie, Turné /Májovák/

18. 7.  Trenčín/Slovensko  Festival Pohoda /Májovák/

16. 6. Ostrava (Slezskoostravský hrad) Koncert k závěru školního roku Janáčkovy konzervatoře /Dechová harmonie/

27. 2. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) „Velryby“ /Dechová harmonie/

9. 1. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Novoroční koncert  – P. Ducas: Čarodějův učeň /Symfonický orchestr JKO/

 

2007 (1 koncert)

20. 11. Ostrava (Janáčkova konzervatoř) Tance národů /Dechová harmonie/

 

2008 – 2013 (209 představení)
Působení v operním sboru Národního divadla moravskoslezského

G. Puccini: Vlaštovka (17 představení)
B. Smetana: Dalibor (19 představení)
L. Janáček: Šárka (15 představení)
L. Janáček: Jenůfa (35 představení)
G. Bizet: Carmen (31 představení)
P. Hindemith: Cardillac (10 představení)
G. Puccini: La Bohéme (22 představení)
Ch. Gounod: Romeo a Julie (15 představení)
A. Dvořák: Armida (14 představení)
A. Catalani: La Wally (18 představení)
R. Wagner: Lohengrin (13 představení)